Seminaria IM PAN (2014/2015)

TytułProwadzącyCzas miejsce
Poniedziałek
Niekomutatywna Geometriaprof. dr hab. Piotr M. Hajac
dr Tomasz Maszczyk
10.00-16.00321
Teoria Operatorów Liniowych w Przestrzeniach Hilbertaprof. dr hab. Petru Cojuhari (AGH)
prof. dr hab. Jan Janas
prof. dr hab. Marek Ptak (URol)
10.15-12.00IM PAN Kraków
Układy Dynamiczneprof. dr hab. Feliks Przytycki
dr hab. Michał Rams
12.15-13.45106
Biologia Obliczeniowa prof. dr hab. Ryszard Rudnicki
prof. dr hab. Jerzy Tiuryn (UW)
14.15-17.00403
Równania Różniczkowe Cząstkoweprof. dr hab. Wojciech Zajączkowski
dr Tomasz Cieślak
16.00-18.00106
Matematyka Dyskretnaprof. dr hab. Adam Idzik (IPI PAN)17.00-19.00408
Wtorek
Metody Matematyczne Techniki i Ekonomiidr hab. Ewa Bednarczuk (IBS PAN)
prof. dr hab. Stefan Rolewicz
prof. dr hab. Dariusz Zagrodny (UKSW)
prof. dr hab. Teresa Regińska
11.00-13.00405
Procesy Stochastyczneprof. dr hab. Łukasz Stettner
prof. dr hab. Szymon Peszat
prof. dr hab. Jerzy Zabczyk
12.00-14.00106; specjalne sesje seminarium będą się odbywały w godz. 11.30-14.45
Teoria Osobliwościprof. dr hab. Stanisław Janeczko14.15-16.00MiNI PW sala 311
Analiza Funkcjonalnadr hab. Michał Wojciechowski15.00-17.30106
Środa
Statystyka matematyczna i teoria procesów stochastycznych z zastosowaniamidr hab. Antoni Leon Dawidowicz9.30-11.00IMPAN Kraków, III p.
Analityczna Teoria Równań Różniczkowychdr hab. Grzegorz Łysik
dr Galina Filipuk (UW)
dr hab. Sławomir Michalik (UKSW)
10.00-12.00408
Analiza Harmoniczna i Rozwinięcia Ortogonalneprof. dr hab. Jacek Dziubański (UWr)
dr hab. Adam Nowak
prof. dr hab. Krzysztof Stempak (PWr)
dr hab. Maciej Paluszyński (UWr)
11.15-13.15IM PAN, Wrocław
Metody Algebraiczne i Kategoryjne w Teorii Dowodu i Informatycedr hab. Adam Obtułowicz12.00-14.00408
Geometria i Równania Różniczkoweprof. dr hab. Bronisław Jakubczyk
prof. dr hab. Paweł Nurowski
dr Wojciech Kryński
12.00-13.30106
Logiczne Podstawy Arytmetykiprof. dr hab. Zofia Adamowicz
dr Leszek Kołodziejczyk (UW)
dr Konrad Zdanowski (UKSW)
12.00-14.00MiMUW, sala 1780
Geometria Różniczkowa (WaGaRy) Metody Geometryczne Fizyki prof. dr hab. Janusz Grabowski, prof. dr hab. Bronisław Jakubczyk
prof. dr hab. Marek Kuś (CFT PAN)
prof. dr hab. Paweł Urbański (UW)
dr hab. Katarzyna Grabowska(KMMF UW)
14.00-16.00106
Oszczędne Próbkowanie w Zastosowaniachprof. dr hab. Przemysław Wojtaszczyk16.00-18.00105
Geometria Algebraiczna i Teoria Osobliwościprof. dr hab. Zbigniew Jelonek13.00-15.00105
Czwartek
Statystyka matematyczna i inne zastosowania probabilistycznedr hab. Marek Męczarski (SGH)
dr hab. Piotr Jaworski (UW)
prof. dr hab. Tomasz Rychlik
10.00-12.00106
Grupa Robocza z Zastosowań Teorii Mnogościprof. dr hab. Piotr Koszmider11.00-13.00105
Teoria Ergodycznaprof. dr hab. Tomasz Downarowicz
prof. dr hab. Zbigniew Kowalski
11.15-13.00PWr, s. 211, bud. C11
Biomatematykaprof. dr hab. Ryszard Rudnicki12.15-14.00Uniwersytet Śląski
Teoria Aproksymacjiprof. dr hab. Anna Kamont12.15-14.00UGd,Instytut Matematyki.,sala 328
Topologiaprof. dr hab. Stanisław Spież
dr hab. Danuta Kołodziejczyk
12.15-14.00106
Geometryczna Teoria Funkcji i Przekształceńdr Tomasz Adamowicz14.30-16.00MiM UW, ul. Banacha 2, s. 5050, czasem w IMPAN
The Algebra and Geometry of Modern Physicsdr Karol Palka
dr Piotr Sułkowski
dr Rafał R. Suszek
16.15-18.00KMMF, ul. Hoża 74, V p.; naprzemiennie z IMPAN, s.403
Seminarium z Geometrycznej Teorii Grup prof. dr hab. Tadeusz Januszkiewicz
dr Piotr Nowak
10.15-13.00321
Piątek
Statystyka Asymptotycznaprof. dr hab. Tadeusz Inglot (PWr)
prof. dr hab. Teresa Ledwina
9.00-11.00IM PAN Wrocław
IMPANGAprof. dr hab. Piotr Pragacz
dr Jarosław Buczyński
10.30-11.30;13.00-14.30403
Teoria liczbprof. dr hab. Andrzej Schinzel11.15-12.45105
Metody Matematyki Finansowejprof. dr hab. Łukasz Stettner12.00-14.45106
Fale grawitacyjneprof. dr hab. Andrzej Królak
dr hab. Witold Kondracki
13.30-15.30405
Seminarium Centrum Zastosowań Matematykiprof. dr hab. Łukasz Stettner15.00-16.30321
Young Researchers Colloquiumdr Weronika Buczyńska
dr Tomasz Cieślak
dr Piotr Miłoś (MiM UW)
15.00-16.00403
Studenckie Seminarium Matematyczneprof. dr hab. Piotr M. Hajac
mgr Mariusz Tobolski
mgr Daniel Wysocki
17.00-20.00403
Algebraiczna K-teoria i Algebraiczna Teoria Liczbprof. dr hab. Jerzy Browkin11.15-12.45105, co drugi tydzień
Sobota
Teoria operatorówprof. dr hab. Jarosław Zemánek12.15-17.00106

Dla prowadzących