Bäcklund transforms of conformal maps into the 4-sphere

Tom 69 / 2005

K. Leschke, F. Pedit Banach Center Publications 69 (2005), 103-118 MSC: Primary 53C42; Secondary 53Axx. DOI: 10.4064/bc69-0-6

Autorzy

  • K. LeschkeDepartment of Mathematics,
    University of Massachusetts
    Amherst, MA 01003, U.S.A.
    e-mail
  • F. PeditDepartment of Mathematics,
    University of Massachusetts
    Amherst, MA 01003, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek