The stochastic limit in the analysis of some modified open BCS models

Tom 73 / 2006

Fabio Bagarello Banach Center Publications 73 (2006), 49-64 MSC: Primary 82D55; Secondary 82B31. DOI: 10.4064/bc73-0-3

Autorzy

  • Fabio BagarelloDipartimento di Metodi e Modelli Matematici
    Facoltà di Ingegneria
    Università di Palermo
    I-90128 Palermo, Italy
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek