Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A Hopf type theorem for equivariant local maps

Tom 147 / 2017

Piotr Bartłomiejczyk Colloquium Mathematicum 147 (2017), 315-324 MSC: Primary 55P91; Secondary 54C35. DOI: 10.4064/cm6457-8-2016 Opublikowany online: 2 February 2017

Streszczenie

We study otopy classes of equivariant local maps and prove a Hopf type theorem for such maps in the case of a real finite-dimensional orthogonal representation of a compact Lie group.

Autorzy

  • Piotr BartłomiejczykFaculty of Applied Physics and Mathematics
    Gdańsk University of Technology
    Gabriela Narutowicza 11/12
    80-233 Gdańsk, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek