Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Corrections to “On some dilation theorems for positive definite operator valued functions” (Studia Math. 228 (2015), 109–122)

Tom 237 / 2017

Flavius Pater, Tudor Bînzar Studia Mathematica 237 (2017), 99-100 DOI: 10.4064/sm8108a-2-2017 Opublikowany online: 15 February 2017

Autorzy

  • Flavius PaterDepartment of Mathematics
    Politehnica University of Timişoara
    300006 Timişoara, Romania
    e-mail
  • Tudor BînzarDepartment of Mathematics
    Politehnica University of Timişoara
    300006 Timişoara, Romania
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek