Olimpiada Matematyczna

Wyniki XLIX Olimpiady Matematycznej

Komitet Główny Olimpiady Matematycznej na posiedzeniu w dniu 11 maja 1998 r. postanowił przyznać tytuł laureata XLIX Olimpiady Matematycznej szesnastu osobom.

Komitet Główny na tym samym posiedzeniu przyznał wyróżnienie dziesięciu osobom:

Na XXXIX Miedzynarodowa Olimpiadę Matematyczną, która odbędzie się w lipcu 1998 r., Komitet Glowny powołał następujące osoby:

Do udzialu w XXI Austriacko-Polskich Zawodach Matematycznych, które odbędą się na przełomie czerwca i lipca 1998 r., Komitet Główny powołał następujące osoby:

Do udziału w IX Zawodach Matematycznych Państw Bałtyckich, które odbędą się w listopadzie 1998 r., Komitet Główny powołał następujące osoby:

Na obóz przygotowawczy do zawodów międzynarodowych, który odbędzie się na początku czerwca 1998 r. w Zwardoniu Komitet zakwalifikował wszystkich wyżej wymienionych zawodników powołanych na zawody międzynarodowe, zawodników rezerwowych oraz Jakuba Byszewskiego. Razem 20 osób.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Uroczystosc zakonczenia XLIX Olimpiady Matematycznej odbedzie sie w Bielsku-Bialej w piatek, 5 czerwca o godz. 12.00 w Sali Sesyjnej Urzedu Miasta, pl. Ratuszowy. Serdecznie zapraszamy!