Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2012 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Studia Mathematica opublikowanych w 2026 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Esmaeil Peyghan, Akbar Tayebi, Behzad Najafi Ann. Polon. Math. 105 (2012), 293-311MSC (2012): Primary 53C60; Secondary 53C25.10.4064/ap105-3-6

    Abraham Rueda Zoca Studia Math. 286 (2026), 91-104MSC (2026): Primary 46B20; Secondary 46B28, 46M0510.4064/sm250402-30-5
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26423184
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem