Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2012 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Applicationes Mathematicae opublikowanych w 2026 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Salomon Sambou, Mansour Sané Ann. Polon. Math. 104 (2012), 97-103MSC (2012): 32W05, 32W10, 32F10, 32F27, 32F32.10.4064/ap104-1-7

    Ayache Benhadid Appl. Math. (Warsaw) 53 (2026), 151-160MSC (2026): Primary 47J20; Secondary 46E20, 54A2010.4064/am2563-10-2025
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26392976
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem