Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2011 z IP 216.73.216.188

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Colloquium Mathematicum opublikowanych w 2023 z IP 216.73.216.188

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Yan Xu, Jianming Chang Ann. Polon. Math. 102 (2011), 91-99MSC (2011): Primary 30D05; Secondary 30D45.10.4064/ap102-1-9

    Justin Tatch Moore, Sławomir Solecki Colloq. Math. (2023), 303-320MSC (2023): Primary 22A25; Secondary 22F10, 37A15.10.4064/cm8784-6-2022
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26417736
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem