Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2014 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Studia Mathematica opublikowanych w 2026 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Qi-Wu Du, Chun-Lei Tang Ann. Polon. Math. 110 (2014), 109-121MSC (2014): Primary 35J60; Secondary 47J30.10.4064/ap110-2-2

    Peter Bubenik, Alex Elchesen Studia Math. 290 (2026), 121-170MSC (2026): Primary 49Q22; Secondary 28C05, 51F30, 46A40, 55N3110.4064/sm250522-6-5
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26415696
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem