Zamówienie

Nie masz dostępu do aktykułów Annales Polonici Mathematici opublikowanych w 2013 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Nie masz dostępu do aktykułów Studia Mathematica opublikowanych w 2024 z IP 216.73.216.219

Pliki PDF z artykułami są dostępne tylko dla instytucji które uiściły opłatę za dostęp do wersji online podpisując jednocześnie Licencję użytkownika instytucjonalnego.

Twoje zamówienie

    Lidong Wang, Yingnan Li, Yuelin Gao, Heng Liu Ann. Polon. Math. 107 (2013), 49-57MSC (2013): Primary 54H20; Secondary 37F99.10.4064/ap107-1-3

    Bartosz Malman, Daniel Seco Studia Math. 278 (2024), 173-194MSC (2024): Primary 30H45; Secondary 47B3210.4064/sm240329-27-8
    Razem
    16.00

W przypadku pytań lub problemów z używaniem naszego sklepu, prosimy o kontakt.

Kupujący
  • Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN
    Akceptuję regulamin wydawnictw IMPAN*
    Sposób dostawy

    Wysyłka na adres e-mail.

    Sposób zapłaty
    [profiler]
    Memory usage: real: 27000832, emalloc: 26423800
    Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem