BCC

XVII Konferencja z Probabilistyki

22.05.2023 - 26.05.2023 | Będlewo

W dniach 22 – 26 maja 2023 roku w Ośrodku Konferencyjnym IM PAN w Będlewie odbędzie się XVII Konferencja z Probabilistyki.

Tematyka konferencji obejmuje szeroko rozumianą probabilistykę i jej zastosowania. Jej celem jest prezentacja wyników naukowych otrzymanych ostatnio przez osoby pracujące twórczo w dziedzinie probabilistyki, jak również integracja probabilistów polskich pracujących zarówno w Polsce jak i za granicą.

Informacje organizacyjne

Konferencja zaczyna się kolacją w niedzielę 21 maja i kończy wczesnym obiadem w piątek 26 maja. W czasie konferencji planowane są wycieczka w środę po południu i kolacja grillowa tego samego dnia wieczorem oraz uroczysta kolacja w czwartek wieczorem.

W czasie konferencji zostaną wygłoszone wykłady plenarne po 40 i 30 minut na podstawie rekomendacji Komitetu Programowego. Pozostali uczestnicy mogą zgłaszać komunikaty 20-minutowe (wraz z dyskusją) do 30 kwietnia do 10 maja.

W czasie konferencji planowana jest sesja wspomnieniowa prof. Zbigniewa Ciesielskiego z prezentacją prof. Tomasza Szarka.

Organizatorzy planują zorganizować transport do Będlewa z dworca kolejowego w Poznaniu.

Opłata konferencyjna

Koszt udziału w konferencji wynosi 1700 zł od osoby. Opłata konferencyjna obejmuje zakwaterowanie w ośrodku w Będlewie, posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) oraz udział w konferencyjnej wycieczce i uroczystej kolacji.

Wpłat, po uprzedniej rejestracji, prosimy dokonywać do 5 maja do 12 maja na podane poniżej konto:

Tytuł przelewu:

Probabilistyka 21 maja Imię Nazwisko

(jeśli faktura za udział ma być wystawiona na uczelnię, prosimy podać w tytule także nazwę uczelni)

Odbiorca przelewu:

Instytut Matematyczny PAN
ul. Śniadeckich 8
00-656 Warszawa

Numer konta: 48 1130 1017 0020 1467 1520 0002

Bank Gospodarstwa Krajowego
Aleje Jerozolimskie 7
00-955 Warszawa
 

Rejestracja i abstrakty

Prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego do 30 kwietnia do 10 maja. Informacje dotyczące przesyłania abstraktów są dostępne w zakładce Abstrakty.

Kontakt

W razie pytań, prosimy o kontakt poprzez konferencyjną skrzynkę e-mail lub bezpośrednio z sekretarzem konferencji.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek