Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po pospisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2008 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On Waring's problem: two cubes and two minicubes

Tom 151 / 2012

Siu-lun Alan Lee Acta Arithmetica 151(2012), 377-399 MSC: 11P05, 11P55. DOI: 10.4064/aa151-4-3 Opublikowany online: 1 January 1970

Autorzy

  • Siu-lun Alan LeeSchool of Mathematics
    University of Bristol
    University Walk
    Bristol BS8 1TW, United Kingdom
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek