Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A sheaf of Boehmians

Tom 107 / 2013

Jonathan Beardsley, Piotr Mikusiński Annales Polonici Mathematici 107 (2013), 293-307 MSC: Primary 44A40, 46F99; Secondary 44A35, 18F20 DOI: 10.4064/ap107-3-5

Streszczenie

We show that Boehmians defined over open sets of $\mathbb R^n$ constitute a sheaf. In particular, it is shown that such Boehmians satisfy the gluing property of sheaves over topological spaces.

Autorzy

  • Jonathan BeardsleyDepartment of Mathematics
    Johns Hopkins University
    Baltimore, MD 21218, U.S.A.
    e-mail
  • Piotr MikusińskiDepartment of Mathematics
    University of Central Florida
    Orlando, FL 32816, U.S.A.
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek