JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Serdecznie zapraszamy na nową stronę Ośrodka Badawczo-Konferencyjnego w Będlewie.

Ośrodek Badawczo-Konferencyjny IMPAN w Będlewie jest częścią Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk i podlega Dyrektorowi Instytutu. Głównym celem Ośrodka jest organizacja konferencji i warsztatów poświęconych różnym dziedzinom matematyki i tworzenie atmosfery sprzyjającej badaniom naukowym. Ośrodek służy głównie jako miejsce spotkań naukowych organizowanych przez Centrum Stefana Banacha, ale jest również dostępny dla zespołów naukowców z innych dziedzin oraz organizatorów innych spotkań.

Prof. Maciej Borodzik, Dyrektor Naukowy Instytutu, reprezentuje Dyrektora na terenie Ośrodka oraz w kontaktach z organizatorami i uczestnikami konferencji.
Konferencje Centrum Banacha organizowane w Ośrodku są koordynowane (zatwierdzenie strony merytorycznej i ustalenie ich finansowania) przez dr. hab. Adama Skalskiego, zastępcę dyrektora do spraw naukowych.
Kierownikiem Ośrodka jest Pani Beata Białobrzeska.

Informacje

Ośrodek Badawczo-Konferencyjny IMPAN w Będlewie położony jest 26 km na południowy zachód od centrum Poznania (2 km od trasy Poznań - Wrocław). Ośrodek graniczy z Wielkopolskim Parkiem Narodowym. Jego dużym atutem jest niewątpliwie urokliwe położenie w sąsiedztwie pięknych jezior i lasów. Na terenie Ośrodka znajdują się: pałac zbudowany w stylu neogotyku angielskiego z 1866 roku, oficyny dworskie, a także nowocześnie wyposażony budynek hotelowy. Wszystkie te obiekty znajdują się na terenie 9 ha parku. Atrakcją zabytkowego parku jest chroniony prawem drzewostan oraz trzy stawy, na jednym z nich znajduje się wyspa z romantyczną grotą.

Nasz Ośrodek to idealne, spokojne miejsce na zorganizowanie konferencji naukowych, szkoleń, kursokonferencji a także spotkań integracyjnych. Oferujemy pięć sal konferencyjnych (dla 40, 60, 120 i dwie dla 150 osób). Obecnie w sali dla 40 osób mieści się czytelnia. Sale dla 60 i 150 osób są w pełni wyposażone (krzesła konferencyjne, czarne tablice, ekrany, rzutniki multimedialne, komputery, rzutniki pisma i folii, nagłośnienie, flipcharty, dodatkowo każda sala wyposażona może być w telewizor i magnetowidy). Do dyspozycji naszych gości są trzy sale komputerowe z dostępem do Internetu.

Na specjalne życzenie naszych gości zapewniamy atrakcje mające na celu urozmaicenie ich pobytu. Organizujemy między innymi: uroczyste kolacje, bankiety, wieczory z karaoke, zabawy taneczne, imprezy plenerowe (ogniska), wycieczki autokarowe z przewodnikiem. Do dyspozycji gości jest bar mieszczący się w Pałacu, istnieje możliwość skorzystania z sauny, siłowni, gry w bilard, w tenis stołowy, wypożyczenia roweru.

W naszej specjalnej ofercie mamy pakiety konferencyjne, które zostały przygotowane z myślą o firmach organizujących szkolenia i konferencje. W promocyjnej cenie został zawarty koszt jednodniowego pobytu uczestnika w naszym Ośrodku (nocleg, trzy posiłki dziennie, wynajem sali konferencyjnej ze sprzętem oraz dwie przerwy kawowe). Jesteśmy elastyczni i otwarci, dlatego też istnieje możliwość negocjacji cen.

Dopełnieniem naszej oferty jest wyśmienita kuchnia (nasi goście mają możliwość tworzenia własnego menu) oraz profesjonalna i miła obsługa. Posiłki podawane są we wnętrzach zabytkowego Pałacu.

Pałac Będlewo

Wirtualny spacer po ośrodku http://www.palacbedlewo.pl/o-palacu/wirtualny-spacer/

Kontakt:

Kierownik Ośrodka Badawczo-Konferencyjnego IM PAN w Będlewie
Marek Odolański
Tel. 601 261 210, email:modolanski@impan.pl
Tel/Fax + 48 61 8 135 393, + 48 61 8 135 187,   + 48 61 8 197 007 

W sprawach organizacji zjazdów matematycznych prosimy kontaktować się z sekretariatem Centrum Banacha:
tel: +48 22 5228 101
email
W sprawach organizacji innych spotkań i konferencji należy kontaktować się pod nr.
tel.: +48 61 449 91 46
email

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek