Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Gradient estimates for the $p(x)$-Laplacian equation in $\mathbb R^N$

Tom 114 / 2015

Chao Zhang, Shulin Zhou, Bin Ge Annales Polonici Mathematici 114 (2015), 45-65 MSC: Primary 35J15, 35J92; Secondary 35B45, 35B65. DOI: 10.4064/ap114-1-4

Streszczenie

Under some assumptions on the function $p(x)$, we obtain global gradient estimates for weak solutions of the $p(x)$-Laplacian type equation in $\mathbb R^N$.

Autorzy

  • Chao ZhangDepartment of Mathematics
    Harbin Institute of Technology
    Harbin 150001, China
    e-mail
  • Shulin ZhouLMAM, School of Mathematical Sciences
    Peking University
    Beijing 100871, China
    e-mail
  • Bin GeDepartment of Mathematics
    Harbin Engineering University
    Harbin 150001, China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek