Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Propriété de convergence de certaines familles de fonctions finement harmoniques et régularité du noyau de Green d'un domaine fin

Tom 115 / 2015

Abderrahim Aslimani, Mohamed Kadiri El Annales Polonici Mathematici 115 (2015), 43-51 MSC: Primary 31C40; Secondary 31C05. DOI: 10.4064/ap115-1-4

Streszczenie

We show a convergence property of certain families of finely harmonic functions in a fine domain $U$ of ${\mathbb R}^n$ ($n \geq 2$). We apply it to establish a certain regularity of the fine Green kernel of $U$.

Autorzy

  • Abderrahim AslimaniDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed V
    B.P. 1014, Rabat, Maroc
    e-mail
  • Mohamed Kadiri ElDépartement de Mathématiques
    Faculté des Sciences
    Université Mohammed V
    B.P. 1014, Rabat, Maroc
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek