Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Errata to ‶Multiplicity and the Łojasiewicz exponent″ (Ann. Polon. Math. 73 (2000), 257–267)

Tom 115 / 2015

Stanisław Spodzieja Annales Polonici Mathematici 115 (2015), 99-100 DOI: 10.4064/ap115-1-8

Autorzy

  • Stanisław SpodziejaFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek