Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Jump conditions for a metaharmonic double layer potential on rectifiable closed Jordan curves in $\mathbb R^2$

Tom 115 / 2015

Ricardo Blaya Abreu, Juan Reyes Bory Annales Polonici Mathematici 115 (2015), 179-188 MSC: Primary 30G35; Secondary 31A10. DOI: 10.4064/ap115-2-5

Streszczenie

This paper is concerned with jump conditions for the double layer potential associated with the two-dimensional Helmholtz equation for H\"older continuous boundary data on arbitrary rectifiable Jordan closed curves in $\mathbb R^2$.

Autorzy

  • Ricardo Blaya AbreuFacultad de Informática y Matemática
    Universidad de Holguĭn
    Holguĭn 80100, Cuba
    e-mail
  • Juan Reyes BorySEPI-ESIME-Zacatenco
    Instituto Politéxico, DF 07738, Mexico
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek