Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the Dirichlet problem associated with the Dunkl Laplacian

Tom 117 / 2016

Mohamed Ben Chrouda Annales Polonici Mathematici 117 (2016), 79-87 MSC: Primary 31B05; Secondary 35J10. DOI: 10.4064/ap3751-12-2015 Opublikowany online: 9 May 2016

Streszczenie

This paper deals with the questions of the existence and uniqueness of a solution to the Dirichlet problem associated with the Dunkl Laplacian $\Delta _k$ as well as the hypoellipticity of $\Delta _k$ on noninvariant open sets.

Autorzy

  • Mohamed Ben ChroudaHigher Institute of Computer Sciences and Mathematics
    5000 Monastir, Tunisia
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek