Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Finite determinacy of non-isolated singularities

Tom 117 / 2016

Piotr Migus, Tomasz Rodak, Stanisław Spodzieja Annales Polonici Mathematici 117 (2016), 197-206 MSC: Primary 14P20; Secondary 14P10, 32C07. DOI: 10.4064/ap3835-5-2016 Opublikowany online: 26 August 2016

Streszczenie

We give, in terms of the Łojasiewicz inequality, a sufficient condition for $C^k$ mapping germs of non-isolated singularity at zero to be isotopic.

Autorzy

  • Piotr MigusFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    S. Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail
  • Tomasz RodakFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    S. Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail
  • Stanisław SpodziejaFaculty of Mathematics and Computer Science
    University of Łódź
    S. Banacha 22
    90-238 Łódź, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek