JEDNOSTKA NAUKOWA KATEGORII A+

Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A Calabi–Yau threefold with 192 automorphisms

Tom 118 / 2016

Beata Kocel-Cynk Annales Polonici Mathematici 118 (2016), 173-180 MSC: Primary 14J32; Secondary 14Q15. DOI: 10.4064/ap3949-12-2016 Opublikowany online: 11 January 2017

Streszczenie

We study a double octic Calabi–Yau threefold with a group of 192 automorphisms preserving the canonical form.

Autorzy

  • Beata Kocel-CynkInstitute of Mathematics
    Cracow University of Technology
    Warszawska 24
    31-155 Kraków, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek