Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Approximation properties of doubly overconvergent power series

Tom 120 / 2017

Nikolitsa Chatzigiannakidou Annales Polonici Mathematici 120 (2017), 197-207 MSC: Primary 30K05; Secondary 41A10. DOI: 10.4064/ap170523-20-11 Opublikowany online: 8 December 2017

Streszczenie

We investigate some approximation properties of doubly universal Taylor series defined on a simply connected domain $\varOmega $. In particular, we study the approximation properties inside $\varOmega $ and the case of doubly overconvergent power series smooth on the boundary.

Autorzy

  • Nikolitsa ChatzigiannakidouDepartment of Mathematics
    University of Patras
    University Campus, 26500 Patras, Greece
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek