Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On eigenvalues of statistical hypersurfaces

Tom 122 / 2019

Mirjana Milijević Annales Polonici Mathematici 122 (2019), 181-192 MSC: Primary 53B25; Secondary 53A15. DOI: 10.4064/ap170630-18-9 Opublikowany online: 21 January 2019

Streszczenie

We examine statistical hypersurfaces with shape operators having one or two constant eigenvalues, and establish the relation between the eigenvalues and the constant holomorphic sectional curvature of ambient manifolds.

Autorzy

  • Mirjana MilijevićInstitute of Mathematics and Statistics
    Universidade Federal Fluminense
    Niteroi, Rio de Janeiro, Brazil
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek