Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Generalized convexity: The case of lineally convex Hartogs domains

Tom 123 / 2019

Christer Oscar Kiselman Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 319-344 MSC: Primary 52A01, 32E, 32F, 32A07; Secondary 32A12. DOI: 10.4064/ap180930-3-4 Opublikowany online: 31 July 2019

Streszczenie

Inspired by mathematical morphology we study generalized convexity and prove that certain subsets of Hartogs domains are convex in a generalized sense.

Autorzy

  • Christer Oscar KiselmanDepartment of Information Technology
    Uppsala University
    P.O. Box 337
    SE-751 05 Uppsala, Sweden
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek