Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

A class of maximal plurifinely plurisubharmonic functions in $\mathbb C^n$

Tom 124 / 2020

Nguyen Thi Lien, Hoang Van Can Annales Polonici Mathematici 124 (2020), 197-207 MSC: Primary 32U05; Secondary 32U15. DOI: 10.4064/ap181213-18-5 Opublikowany online: 13 December 2019

Streszczenie

We give sufficient conditions for an $\mathcal F$-plurisubharmonic function to be $\mathcal F$-maximal.

Autorzy

  • Nguyen Thi LienDepartment of Mathematics
    Hanoi National University of Education
    136 Xuan Thuy Street, Cau Giay District
    Hanoi, Vietnam
    e-mail
  • Hoang Van CanDepartment of Basic Sciences
    University of Transport Technology
    54 Trieu Khuc, Thanh Xuan District
    Hanoi, Vietnam
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek