Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Eigenvalue comparison theorems for Finsler manifolds with integral Ricci curvature bound

Tom 125 / 2020

Bing Ye Wu Annales Polonici Mathematici 125 (2020), 273-284 MSC: Primary 53C23; Secondary 53B40, 58B20. DOI: 10.4064/ap191208-16-5 Opublikowany online: 5 October 2020

Streszczenie

We obtain some eigenvalue comparison theorems for Finsler manifolds with integral Ricci curvature bound.

Autorzy

  • Bing Ye WuInstitute of Mathematics
    Minjiang University
    Fuzhou, 350108 China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek