Existence and uniqueness of solutions of the Darboux problem for the equation ${∂^3u \over ∂x_1 ∂x_2 ∂x_3} = {f(x_1, x_ 2, x_ 3, u, {∂u \over ∂x_1}, {∂u \over ∂x_2}, {∂u \over ∂x_3}, {∂^2u \over ∂x_1 ∂x_2}, {∂^2u \over ∂x_1, ∂x_3}, {∂^2u \over ∂x_2 ∂x_3})

Tom 13 / 1963

B. Palczewski Annales Polonici Mathematici 13 (1963), 267-277 DOI: 10.4064/ap-13-3-267-277

Autorzy

  • B. Palczewski

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek