Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Some new multiplicative Sobolev inequalities with applications to the Navier–Stokes equations

Tom 121 / 2018

Zujin Zhang, Chupeng Wu Annales Polonici Mathematici 121 (2018), 279-290 MSC: Primary 35B65; Secondary 35Q30, 76D03. DOI: 10.4064/ap170923-28-4 Opublikowany online: 2 July 2018

Streszczenie

We establish some new multiplicative Sobolev inequalities. As applications, we refine and extend some known regularity criteria for the Navier–Stokes equations.

Autorzy

  • Zujin ZhangSchool of Mathematics and Computer Science
    Gannan Normal University
    Ganzhou 341000, Jiangxi, P.R. China
    e-mail
  • Chupeng WuSchool of Mathematics and Computer Science
    Gannan Normal University
    Ganzhou 341000, Jiangxi, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek