Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On the Guedj–Rashkovskii conjecture

Tom 123 / 2019

Per Åhag, Urban Cegrell, Phạm Hoàng Hiệp Annales Polonici Mathematici 123 (2019), 15-20 MSC: Primary 32U25, 32W20; Secondary 32U15. DOI: 10.4064/ap180822-16-11 Opublikowany online: 21 March 2019

Streszczenie

We prove some cases when the Guedj–Rashkovskii conjecture holds.

Autorzy

  • Per ÅhagDepartment of Mathematics and Mathematical Statistics
    Umeå University
    SE-901 87 Umeå, Sweden
    e-mail
  • Urban CegrellDepartment of Mathematics and Mathematical Statistics
    Umeå University
    SE-901 87 Umeå, Sweden
    e-mail
  • Phạm Hoàng HiệpInternational Centre for Research and Postgraduate Training in Mathematics
    Institute of Mathematics
    Vietnam Academy of Science and Technology
    18 Hoang Quoc Viet, Cau Giay
    Hanoi, Vietnam
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek