Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Existence result for a class of doubly nonlinear parabolic systems

Tom 41 / 2014

Ahmed Aberqi, Jaouad Bennouna, Hicham Redwane Applicationes Mathematicae 41 (2014), 195-205 MSC: Primary 47A15; Secondary 46A32, 47D20. DOI: 10.4064/am41-2-7

Streszczenie

We prove the existence of a renormalized solution to a class of doubly nonlinear parabolic systems.

Autorzy

  • Ahmed AberqiLaboratory LAMA, Department of Mathematics
    Faculty of Sciences Dhar El Mahraz
    Sidi Mohamed Ben Abdellah University
    P.O. Box 1796 Atlas, Fez, Morocco
    e-mail
  • Jaouad BennounaLaboratory LAMA, Department of Mathematics
    Faculty of Sciences Dhar El Mahraz
    Sidi Mohamed Ben Abdellah University
    P.O. Box 1796 Atlas, Fez, Morocco
    e-mail
  • Hicham RedwaneFaculté des Sciences Juridiques,
    Économiques et Sociales
    Université Hassan 1
    B.P. 784, Settat, Morocco
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek