Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Starlikeness criteria for odd symmetric analytic functions

Tom 41 / 2014

Ali Muhammad Applicationes Mathematicae 41 (2014), 335-339 MSC: 30C45, 30C50. DOI: 10.4064/am41-4-4

Streszczenie

We investigate some starlikeness conditions for odd symmetric analytic functions defined in the unit disc.

Autorzy

  • Ali MuhammadDepartment of Basic Sciences
    University of Engineering and Technology
    Peshawar, Pakistan
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek