A Few Remarks on the Mohan Kumar Theorem

Tom 58 / 2010

Zbigniew Jelonek Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 58 (2010), 197-200 MSC: 13C10, 14J99, 14R99. DOI: 10.4064/ba58-3-2

Streszczenie

We give a simple geometric proof of Mohan Kumar's result about complete intersections.

Autorzy

  • Zbigniew JelonekInstytut Matematyczny PAN
    Śniadeckich 8
    00-956 Warszawa, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek