Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Global Attractor for a Class of Parabolic Equations with Infinite Delay

Tom 62 / 2014

Cung The Anh, Le Van Hieu, Dang Thi Phuong Thanh Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 62 (2014), 49-60 MSC: 34K30, 35B41, 35K90, 37L50. DOI: 10.4064/ba62-1-6

Streszczenie

We prove the existence of a compact connected global attractor for a class of abstract semilinear parabolic equations with infinite delay.

Autorzy

  • Cung The AnhDepartment of Mathematics
    Hanoi University of Education
    136 Xuan Thuy, Cau Giay
    Hanoi, Vietnam
    e-mail
  • Le Van HieuAcademy of Journalism and Communication
    36 Xuan Thuy, Cau Giay
    Hanoi, Vietnam
    e-mail
  • Dang Thi Phuong ThanhDepartment of Mathematics
    Hung Vuong University
    Nong Trang, Viet Tri
    Phu Tho, Vietnam
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek