Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Combinatorics of Dyadic Intervals: Consistent Colourings

Tom 62 / 2014

Anna Kamont, Paul F. X. Müller Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 62 (2014), 101-115 MSC: 05A18, 91A05. DOI: 10.4064/ba62-2-1

Streszczenie

We study the problem of consistent and homogeneous colourings for increasing families of dyadic intervals. We determine when this problem can be solved and when it cannot.

Autorzy

  • Anna KamontInstitute of Mathematics
    Polish Academy of Sciences
    Wita Stwosza 57
    80-952 Gdańsk, Poland
    e-mail
  • Paul F. X. MüllerDepartment of Analysis
    J. Kepler University
    A-4040 Linz, Austria
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek