Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Generalizations of Kaplansky's Theorem Involving Unbounded Linear Operators

Tom 62 / 2014

Abdelkader Benali, Mohammed Hichem Mortad Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 62 (2014), 181-186 MSC: Primary 47B20; Secondary 47A05. DOI: 10.4064/ba62-2-6

Streszczenie

We are mainly concerned with the result of Kaplansky on the composition of two normal operators in the case in which at least one of the operators is unbounded.

Autorzy

  • Abdelkader BenaliDepartment of Mathematics
    University of Oran
    B.P. 1524, El Menouar
    Oran 31000, Algeria
    e-mail
  • Mohammed Hichem MortadDepartment of Mathematics
    University of Oran
    B.P. 1524, El Menouar
    Oran 31000, Algeria
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek