Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Sums of Squares Coprime in Pairs

Tom 62 / 2014

Jörg Brüdern Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 62 (2014), 215-231 MSC: Primary 11E25; Secondary 11D85. DOI: 10.4064/ba62-3-3

Streszczenie

Asymptotic formulae are provided for the number of representations of a natural number as the sum of four and of three squares that are pairwise coprime.

Autorzy

  • Jörg BrüdernMathematisches Institut
    Bunsenstrasse 3–5
    D-37073 Göttingen, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek