Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On Uniqueness of Meromorphic Functions Sharing Three Sets with Finite Weights

Tom 62 / 2014

Abhijit Banerjee, Molla Basir Ahamed Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 62 (2014), 243-256 MSC: Primary 30D35. DOI: 10.4064/ba62-3-5

Streszczenie

We prove the uniqueness of meromorphic functions sharing some three sets with finite weights.

Autorzy

  • Abhijit BanerjeeDepartment of Mathematics
    University of Kalyani
    Nadia, West Bengal 741235, India
    e-mail
    e-mail
    e-mail
  • Molla Basir AhamedDepartment of Mathematics
    University of Kalyani
    Nadia, West Bengal 741235, India
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek