Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Nonhomogeneity of Remainders, II

Tom 63 / 2015

A. V. Arhangel'skii, J. Mill van Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 63 (2015), 67-71 MSC: 54D35, 54D40, 54A25. DOI: 10.4064/ba63-1-8

Streszczenie

We present an example of a separable metrizable topological group $G$ having the property that no remainder of it is (topologically) homogeneous.

Autorzy

  • A. V. Arhangel'skiiMGU and MPGU, Moscow, Russia
    e-mail
  • J. Mill vanKdV Institute for Mathematics
    University of Amsterdam
    Science Park 904
    P.O. Box 94248
    1090 GE Amsterdam, The Netherlands
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek