Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Reduced spherical convex bodies

Tom 66 / 2018

Marek Lassak, Michał Musielak Bulletin Polish Acad. Sci. Math. 66 (2018), 87-97 MSC: Primary 52A55. DOI: 10.4064/ba8088-1-2018 Opublikowany online: 12 March 2018

Streszczenie

The paper presents a number of properties of reduced bodies on the two-dimensional sphere. Our main theorem describes the shape of reduced bodies of thickness below ${\pi }/{2}$.

Autorzy

  • Marek LassakUniversity of Science and Technology
    85-796 Bydgoszcz, Poland
    e-mail
  • Michał MusielakUniversity of Science and Technology
    85-796 Bydgoszcz, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek