Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Generalized mean value property in the limit for eigenfunctions of the Laplacian on $\mathbb{R}^n$

Tom 169 / 2022

Muna Naik Colloquium Mathematicum 169 (2022), 255-267 MSC: Primary 35J05; Secondary 42B37. DOI: 10.4064/cm8554-6-2021 Opublikowany online: 4 March 2022

Streszczenie

We characterize all eigenfunctions of the Laplacian on $\mathbb R^n$ through a generalized spherical mean value property as the radius of the sphere goes to infinity.

Autorzy

  • Muna NaikHarish-Chandra Research Institute
    A CI of Homi Bhabha National Institute
    Chhatnag Road, Jhunsi
    Prayagraj 211 019, India
    e-mail
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek