Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

On exponential morphisms over commutative rings

Tom 169 / 2022

M’hammed El Kahoui, Aziza Hammi Colloquium Mathematicum 169 (2022), 333-340 MSC: 13N15, 14R20. DOI: 10.4064/cm8529-8-2021 Opublikowany online: 11 April 2022

Streszczenie

We give elementary and self-contained proofs of two results concerning exponential morphisms on polynomial rings.

Autorzy

  • M’hammed El KahouiDepartment of Mathematics
    Faculty of Sciences Semlalia
    Cadi Ayyad University
    P.O. Box 2390, Marrakesh, Morocco
    e-mail
  • Aziza HammiDepartment of Mathematics
    Faculty of Sciences Semlalia
    Cadi Ayyad University
    P.O. Box 2390, Marrakesh, Morocco
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek