Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

The Kontsevich integral and re-normalized link invariants arising from Lie superalgebras

Tom 100 / 2014

Nathan Geer Banach Center Publications 100 (2014), 79-84 MSC: Primary: 57M27. DOI: 10.4064/bc100-0-4

Streszczenie

We show that the coefficients of the re-normalized link invariants of [3] are Vassiliev invariants which give rise to a canonical family of weight systems.

Autorzy

  • Nathan GeerSchool of Mathematics
    Georgia Institute of Technology
    Atlanta, GA 30332-0160, USA
    and
    Max-Planck-Institut für Mathematik
    Vivatsgasse 7
    53111 Bonn, Germany
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek