Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Twin primes via exceptional characters

Tom 118 / 2019

John B. Friedlander, Henryk Iwaniec Banach Center Publications 118 (2019), 95-105 MSC: Primary 11L20; Secondary 11M20. DOI: 10.4064/bc118-5

Streszczenie

We give an account of the arguments that lead from the assumption of the existence of exceptional characters to the asymptotics in related ranges for the counting function of twin primes.

Autorzy

  • John B. FriedlanderDepartment of Mathematics
    University of Toronto
    Toronto, Ontario M5S 2E4, Canada
    e-mail
  • Henryk IwaniecDepartment of Mathematics
    Rutgers University
    Piscataway, NJ 08903, USA
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek