Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Which sets are sets of lengths in all numerical monoids?

Tom 118 / 2019

Alfred Geroldinger, Wolfgang A. Schmid Banach Center Publications 118 (2019), 181-192 MSC: Primary 20M13; Secondary 20M14. DOI: 10.4064/bc118-12

Streszczenie

We explicitly determine those sets of nonnegative integers which occur as sets of lengths in all numerical monoids.

Autorzy

  • Alfred GeroldingerInstitute for Mathematics and Scientific Computing
    University of Graz
    NAWI Graz
    Heinrichstraße 36
    8010 Graz, Austria
    e-mail
  • Wolfgang A. SchmidUniversité Paris 13
    Sorbonne Paris Cité
    LAGA, CNRS, UMR 7539
    Université Paris 8
    F-93430, Villetaneuse, France
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek