Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Asymptotic stability and sweeping of substochastic semigroups

Tom 103 / 2012

Katarzyna Pichór Annales Polonici Mathematici 103 (2012), 123-134 MSC: Primary 47G10; Secondary 47A35, 47B38. DOI: 10.4064/ap103-2-2

Streszczenie

A new theorem on asymptotic stability and sweeping of substochastic semigroups is proved, and applied semigroups generated by birth-death processes.

Autorzy

  • Katarzyna PichórInstitute of Mathematics
    Silesian University
    Bankowa 14
    40-007 Katowice, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek