Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Weighted Bernstein–Markov property in $\mathbb{C}^n$

Tom 105 / 2012

Nguyen Quang Dieu, Pham Hoang Hiep Annales Polonici Mathematici 105 (2012), 101-123 MSC: Primary 32U20, 32U35. DOI: 10.4064/ap105-2-1

Streszczenie

We study the weighted Bernstein–Markov property for subsets in $\mathbb C^n$ which might not be bounded. An application concerning approximation of the weighted Green function using Bergman kernels is also given.

Autorzy

  • Nguyen Quang DieuDepartment of Mathematics
    HaNoi National University of Education
    136 Xuan Thuy, Cau Giay, Ha Noi, Vietnam
    e-mail
  • Pham Hoang HiepDepartment of Mathematics
    HaNoi National University of Education
    136 Xuan Thuy, Cau Giay, Ha Noi, Vietnam
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek