Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Generalized problem of starlikeness for products of close-to-star functions

Tom 107 / 2013

Jacek Dziok Annales Polonici Mathematici 107 (2013), 109-121 MSC: 30C45, 30C50, 30C55. DOI: 10.4064/ap107-2-1

Streszczenie

We consider functions of the type $F(z)=z\prod_{j=1}^{n}[ {% f_{j}(z)/{z}}] ^{a_{j}}$, where $a_{j}$ are real numbers and $f_{j}$ are $\beta _{j}$-strongly close-to-starlike functions of order ${\alpha _{j}} $. We look for conditions on the center and radius of the disk $\mathcal{D}(a,r)=\{z:|z-a| < r\}$, ${\vert a\vert < r\leq 1-|a|}$, ensuring that $F(\mathcal D(a,r))$ is a domain starlike with respect to the origin.

Autorzy

  • Jacek DziokInstitute of Mathematics
    University of Rzeszów
    35-310 Rzeszów, Poland
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek