Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Clifford analysis approach to a self-conjugate Cauchy type integral on Ahlfors regular surfaces

Tom 110 / 2014

Ricardo Abreu Blaya, Juan Bory Reyes Annales Polonici Mathematici 110 (2014), 101-108 MSC: Primary 30G35; Secondary 58A10. DOI: 10.4064/ap110-2-1

Streszczenie

In this note, based on a natural isomorphism between the spaces of differential forms and Clifford algebra-valued multi-vector functions, the Cauchy type integral for self-conjugate differential forms in $\mathbb R^n$ is considered.

Autorzy

  • Ricardo Abreu BlayaFacultad de Informática y Matemática
    Universidad de Holguín
    Holguín 80100, Cuba
    e-mail
  • Juan Bory ReyesDepartamento de Matemática
    Universidad de Oriente
    Santiago de Cuba 90500, Cuba
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek