Artykuły w formacie PDF dostępne są dla subskrybentów, którzy zapłacili za dostęp online, po podpisaniu licencji Licencja użytkownika instytucjonalnego. Czasopisma do 2009 są ogólnodostępne (bezpłatnie).

Solutions of singular semilinear elliptic equations with critical weighted Hardy–Sobolev exponents

Tom 110 / 2014

Qi-Wu Du, Chun-Lei Tang Annales Polonici Mathematici 110 (2014), 109-121 MSC: Primary 35J60; Secondary 47J30. DOI: 10.4064/ap110-2-2

Streszczenie

Some solutions are obtained for a class of singular semilinear elliptic equations with critical weighted Hardy–Sobolev exponents by variational methods and some analysis techniques.

Autorzy

  • Qi-Wu DuSchool of Mathematics and Statistics
    Southwest University
    Chongqing 400715, P.R. China
    and
    Chengdu Jiaxiang Foreign Languages School
    Pixian campus
    Chengdu 611730, P.R. China
    e-mail
  • Chun-Lei TangSchool of Mathematics and Statistics
    Southwest University
    Chongqing 400715, P.R. China
    e-mail

Przeszukaj wydawnictwa IMPAN

Zbyt krótkie zapytanie. Wpisz co najmniej 4 znaki.

Przepisz kod z obrazka

Odśwież obrazek

Odśwież obrazek